Par mums

SIA "Droša darba birojs" ir kompetenta institūcija, kura dibināta ar mērķi sniegt kvalitatīvus darba aizsardzības pakalpojumus. Uzņēmums ir sertificēts atbilstoši kvalitātes vadības standarta ISO 9001:2015 prasībām un atzīts par kompetentu institūciju atbilstoši MK 2008. gada 8. septembra noteikumiem Nr.723. „Noteikumi par prasībām kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem darba aizsardzības jautājumos un kompetences novērtēšanas kārtība”.

Klients ir mūsu prioritāte, tāpēc atradīsim visefektīvāko risinājumu. Mūsu pienākums ir izstrādāt un uzturēt kvalitatīvu darba aizsardzības sistēmu Jūsu uzņēmumā, atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā zinošu un profesionālu speciālistu konsultācijas un pakalpojumus darba aizsardzībā un ugunsdrošībā.

Sazinies ar mums sadaļā KONTAKTI, sniegsim Jums kvalitātīvus un savlaicīgus risinājumus.


Kontakti
Kristīne Sveile - valdes locekle, darba aizsardzības vecākais speciālists/ugunsdrošības speciālists
                          E-pasts: sveile.kristine@gmail.com
; tel.29108949

Izglītība: maģistra grāds darba aizsardzībā, bakalaura grāds tiesību zinātnē, profesionālās pilnveides izglītība programmā "Ugunsdrošība un aizsardzība".

Iepriekšējā darba pieredze: Darba aizsardzības speciālists privātajā sektorā būvniecības, metālapstrādes, stikloto konstrukciju ražošanas u.c. nozarē, Kurzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas inspektors. Pašlaik kompetents speciālists darba aizsardzības jautājumos dažādu nozaru uzņēmumos.

 

Iveta Kalvāne -  darba aizsardzības speciālists/ ugunsdrošības speciālists
                          E-pasts: drossdarbs@gmail.com
; tel.25918060

Izglītība: bakalaura grāds pedagoģijā,  tiesību zinātnē, izglītība darba aizsardzībā, profesionālās pilnveides izglītība programmā "Ugunsdrošība un aizsardzība".

Iepriekšējā darba pierdze: Kurzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas vecākais inspektors. Pašlaik kompetents speciālists darba aizsardzības jautājumos dažādu nozaru uzņēmumos.